Destino: Meksyk, Kuba, Gwatemala, Kostaryka, Brazylia, Peru, Boliwia, Argentyna, Chile, USA

 

To kilka spośród wielu egzotycznych krajów, do których organizujemy pielgrzymki oraz wyjazdy pielgrzymkowe. Zapraszamy do Meksyku, do Bazyliki Matki Boskiej z Guadalupe, na Kubę Śladami Jana Pawła II, a także do Peru, Boliwii, Brazylii, Argentyny, USA oraz innych krajów Ameryki Łacińskiej. Program dopasowujemy do oczekiwań grupy, jej liczebności, a także terminu wyjazdu. Szczególną wagę przywiązujemy do powiązania pielgrzymki w danym kraju z obchodami tamtejszych świąt. Gwarantujemy pełną opiekę, wysoką jakość świadczeń i najlepsze ceny.

W czasie pielgrzymki odwiedzamy miejscowe parafie, klasztory związane z pobytem polskich księży misjonarzy. W zależności od kalendarza uczestniczymy w niecodziennych uroczystościach: m.in. Polskie Dni w Bazylice Matki Boskiej z Guadalupe w Meksyku, Fiesta w Tacambaro - święto patronackie połączone z obchodami rocznicowymi polskiej obecności w Tacambaro w Meksyku, Święto Zmarłych, Boże Narodzenie, Semana Santa (Wielkanoc).

Pielgrzymki są także okazją do pokazania codziennego życia mieszkańców Meksyku, Kuby, Peru, Boliwii, Brazylii, Argentyny, USA  oraz innych krajów Ameryki Łacińskiej. Obserwujemy ich kulturę, obyczaje i pogodną naturę.

 

Meksyk, Kuba, Peru, USA, a może Brazylia?

Pielgrzymka to znaczące przedsięwzięcie organizacyjne, wymagające ścisłej współpracy między uczestnikami, opiekunem duchowym, prowadzącym wyjazd pielgrzymkowy i organizatorem wyjazdu. Dlatego każda pielgrzymka jest poprzedzona starannymi przygotowaniami obejmującymi dokładne rozpoznanie oczekiwań pielgrzymów oraz celów pielgrzymki.

Destino pomaga w organizacji mszy świętych  w sanktuariach, kościołach, przydrożnych kaplicach a także w hotelach, czy na lotniskach. Wszelkie przedmioty liturgiczne niezbędne do sprawowania Eucharystii należy zabrać ze sobą.

Zapraszamy parafie, grupy zorganizowane przyjaciół, księży pragnących w niezwykły sposób uczcić rocznicę kapłaństwa, siostry zakonne, zgromadzenia religijne oraz szkoły katolickie a także związki osób świeckich, kluby i organizacje kościelne do skorzystania z naszej oferty pielgrzymki. W czasie pielgrzymki szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i profesjonalizm. Wysoka jakość naszych świadczeń poparta jest wieloletnim doświadczeniem organizatora pielgrzymek.

Grupom, podróżującym z nami do Meksyku, Peru, Boliwii, Brazylii, Argentyny, USA czy na Kubę bez księdza zapewniamy opiekę duchową podczas pielgrzymki.

Wiele z informacji zawartych w przygotowywanym przez nas Przewodniku może być subiektywnych, bo każda podróż jest subiektywna. Ten przewodnik spełni swój cel nie jeśli w sposób „właściwy” opisze, ale jeśli zachęci do odkrywania „własnego” Meksyku, Kuby, etc.

 

PRZEWODNIK dostępny w księgarni internetowej:
https://allegro.pl/oferta/meksyk-przewodnik-dla-zorganizowanych-i-nie-tylko-9601684838